Bitkoin ponovo luduje: Najpoznatija digitalna valuta premašila 40.000 dolara
1
9
Najveća svetska virtuelna valuta se tri nedelje unazad trgovala ispod 38.000 dolara
Foto: Pixabay
Cena bitkoina premašila je tokom današnjeg vikend trgovanja nivo od 40.000 dolara, objavio je portal investing.com na svom Tviter nalogu.
Teme za vas
Hiljadama puta skuplji od dijamanta: Ovo je najopasniji i najređi metal na svetu za kojim lude svetske sile
Novi Savski most ulazi u ključnu fazu: Stiže džinovski kran, evo kada kreće montaža konstrukcije od 5.000 tona
Prema podacima sa portala, koji prati kretanja na tržištima kriptovaluta u realnom vremenu, bitkoin je trgovan na nivou od 40.187 dolara, što je skok vrednosti od 6,59 posto.
Najveća svetska virtuelna valuta se tri nedelje unazad trgovala ispod 38.000 dolara, stagnirajući nakon kratkotrajnog uzleta u prethodnom periodu, kada je prvi put dotakla nivo od 40.000 dolara.
Video: Parfimer iz Čakovca izrudario prvi Bitcoin parfem u svetu
(Telegraf Biznis)