Podeljeno 195.500 vaučera, ostalo još 4.500: "Srpski turizam ove sezone obara rekorde"
Ad
0
4
Ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija Tatjana Matić ocenila da će se na ovaj način značajno podići BDP

Foto: Tanjug/Dragan Kujundžić
Ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija Tatjana Matić saopštila je da je danas do 15 časova izdato ukupno 195.500 turističkih vaučera.
- Ovakvo interesovanje građana za odmor u Srbiji pokazuje obilje i kvalitet naše turističke ponude, ali i fantastičnu ekonomsku perspektivu. Ove sezone srpski turizam doživljava ekspanziju i sigurna sam da će obarati rekorde i značajno podići BDP - saopštila je ministarka Matić, navodi Tanjug.
Teme za vas
Gradonačelnik Makarske: "Prvi smo ukazivali na zaokret u turizmu. Sada vidimo rezultate"
Roditelj ti je bolestan, ti moraš na posao? Evo da li Zakon u Srbiji dozvoljava bolovanje zbog člana porodice
Ona je navela i da je ostalo još 4.500 vaučera za odmor u Srbiji, saopšteno je iz Ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija.
(Telegraf.rs)