Mudar potez? Na dan bojkota crnogorske prodavnice snizile cene na određene proizvode
![V. K.](https://xdn.tf.rs/default/avatar-30.jpg)
Trgovački lanci u Crnoj Goru su danas, na dan bojkota, dali akcijske cene na pojedine proizvode. Tako je čuvena čokolada koja je ranije bila osam evra, trenutno je snižena na 3.79 evra.
Kako izveštava RTCG, pored čokolada, akcijske cene imaju i ulje, mleko, jogurt... Navode da akcijska cena čokolade traje do 12. februara, ulja još samo danas, dok je jogurt na sniženoj ceno od 2. do 12. februara.
Teme za vas
Građani udarili na trgovačke lance u Crnoj Gori: Ogroman pad prometa širom zemlje, u ovom reonu veliki bojkot
Prosečna plata u Crnoj Gori u decembru nešto više od 1.000 evra
Takođe navode da u jednom velikom podgoričkom marketu, novinarkama RTCG nije bilo dozvoljeno da slikaju proizvode i cene, iako su pokazale svoje legitimacije.
Rečeno im je da je to zabranjeno odavno i da niko ne sme da slika, bez prethodne dozvole uprave, koja se dobija slanjem zvaničnog upita.
Navode da zabrana fotografija nije nigde istaknuta.
(Telegraf Biznis/RTCG)