NIS podneo zahtev za izdavanje posebne licence za rad
0
1
B. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
Naftna industrija Srbije zatražila je je od Kancelarije za kontrolu stranih sredstava (Office of Foreign Assets Control - OFAC) Ministarstva finansija Sjedinjenih Američkih Država novi zahtev za izdavanje posebne licence za rad, saznaje RTS.
Postojeća operativna licenca ističe 20. marta.
Teme za vas
Donatorski forum Raiffeisen banke okupio lekare, profesore, umetnike i aktiviste za zaštitu prirode
PUTIN POVUKAO NOVI POTEZ: Odluka koja bi mogla da uzdrma svetsko tržište nafte do kraja 2027.
Podsetimo, NIS do 24. marta ima i licencu za pregovore o izlasku ruskog vlasništva iz kompanije.
Većinski vlasnik "Gaspromnjeft" još u januaru je predao nacrt kupoprodajnog ugovora za prodaju svog udela mađarskom MOL-u.
Čeka se odgovor OFAK-a.
(Telegraf Biznis/RTS)