Ovo morate da znate ako putujete u Republiku Srpsku pred Svetog Nikolu: Stigle su cene goriva
6
0
V. K.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
Cene goriva na pumpama u Republici Srpskoj u proteklim danima su pale za pet feninga (oko 3 dinara) po litru, rekao je za "Nezavisne novine" Đorđe Savić, predsedavajući Grupacije za promet naftom i naftnim derivatima Privredne komore Republike Srpske.
Kako je istakao, cene dizela, ali i benzina na pumpama u Banjaluci kreću se od 2,34 do 2,39 KM (od 140 do 143 dinara) po litru, te dodaje da je, u poređenju s cenama od pre sedam dana, pad za pet feninga (3 dinara).
Teme za vas
"Smeštaj i hrana za samo 10 € dnevno": Penzionerke smislile kako da smanje troškove i ispune svaki dan smehom
Dobre vesti za srpske penzionere u Hrvatskoj: Sledeće godine će im ovo biti besplatno
Prema aktuelnim podacima sa svetske berze cena sirove nafte je porasla na 57,553 dolara, a cena nafte Brent na 61,520 dolara.
(Telegraf Biznis/Nezavisne)