≫

Borusija penalom u 93. minutu šokirala Bajern: Slavni klub tone sve dublje, Mehengladbah prvi!

≫

Bitan penal i velika pobeda za Mehengladbah

• Matija

7. decembar 2019 | 19:09

Jos jedan primer kako u fudbalu losija ekipa moze pobediti. Imao je Bayern 15:1 u sutevima u prvom poluvremenu i nisu dali gol. Cak je lopta presla gol liniju sa 90% obima,to je nevidjeni baksuzluk. Vec drugu utakmicu zaredom problem je neverovatna neefikasnost. Jedino Perisic zasluzuje pohvalu za odlican poluvolej iz okreta,sto je iznenadilo Zomera koji je dotle branio sve zivo. Neprijatno me je iznenadio Martinez sa jako glupim potezom u finisu. Poklonio penal,a nikakva sansa nije bila. Tako nesto ocekujem od Boatenga,ne od Havija. Flick je previse rotirao,s Gladbachom je trebalo igrati u najjacoj postavi. Steta,ovo je bila utakmica za 6 bodova,a nisu osvojili nista.