≫
Ekskluzivno: Ušli smo u srpska sela pod kojim je ogromno svetsko bogatstvo - litijum
≫
Dolinom Jadra krstare sada istraživači, ekolozi, merači buke, a meštani, već naviknuti na njih, gledaju u bolje sutra. A mi smo imali priliku da obiđemo mesta koja leže na svetskom bogatstvu ili kako se to sve glasnije čuje "novoj nafti"
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Stevan
Da li je moguce da pokusavate da prikazete ovo kao dobru stvar?! Mestani ovih mesta treba da se ujedine protiv ovog zla koje ce nam zatrovati zemlju! Rio Tinto ima istoriju nepostovanja ljudskih prava i nebrige za okolinu!
Rajko
Po svoj prilici opet rasprodajemo resurs od koga narod Srbije nece imati vajde.Zivi bili pa videli.Nemam ja iluzija.
Mosfilm
Nažalost videćete Haos,koji će zameniti kulturu rada,kada to preuzmu Rusi i Kinezi.