≫

Lebron razbio Denver i odveo Lejkerse u finale posle 10 godina, Jokića opet mučili faulovi!

≫

Srpski centar ubacio 20 poena, ali je, na primer, igao samo osam minuta u prvom poluvremenu

• ma

27. septembar 2020 | 15:08

Cuj najbolji Lebron. Pa da ja igram sa timom koji on trenutno posjeduje i ja bi bio SAMPION. SRAMOTA JE O TOME I PRICATI. To je isto kao da te napadne 5 momaka a ti sam i ko je najbolji????!!!!

• duci

27. septembar 2020 | 14:23

Jokic je sam sebe upropastio sa glupim prvim faulom kod rezultata 12:8 ili tako nesto lejkersi trce kontru on pravi faul namjerni da ih spreci kao da ne postignu kos totalno glup potez od 24 minute prvog poluvremena on je odigrao oko 8-9 minuta

• Shkomi

27. septembar 2020 | 09:29

Kako moze da bude najbolji sa 3 titule i 6 izgubljenih finala, za razliku od 🐐 sa 0 izgubljenih finala i 6 titula.

@Shkomi

Nisu titule merilo. Bil Rasel ih ina 11 a opet ga ne smatraju najboljim svih vremena.

• Crni

27. septembar 2020 | 09:18

Ma nema pojma da bude najbolji, Jordan je za njega druga vasiona, danas u NBA ne postoje odbrane, u Jordanovo vreme se igrala sasvim druga kosarka sa jakim odbranama, covek na coveka itd.