Terzić za Telegraf analizirao derbi: "Zvezda ima bolji tim od Partizana, nisam zadovoljan remijem"

Generalni direktor crveno-belih posebno je zadovoljan igrom "bonus" igrača svog kluba

• Rajko

20. septembar 2021 | 23:01

Ma prodajte te klince sto pre, a kupujte ove strance od sto godina.da se ne foliramo vise,sveza krv ide na trziste a ovde stize bofluk.

• 21. septembar 2021 | 18:28

Slani

@Rajko

Koga su oni prodali bas me zanima i koje godine(osim Jovica)

• Zvele

20. septembar 2021 | 22:58

E ako si im reko , bravo pravo u centar😂😂😂😂😂

• Slavi

20. septembar 2021 | 22:56

Koliko je onaj komentator na areni morao da "hvali"mlade igrace cz lazetica i stanica,to je vise bilo degutantno,providno,isforsirano. Pa pogledajte gdje su nasi mladi igraci F.Stevanović,S.Pavlovic,Bleki,Vlahovic,djecaci, vec odigrali toliko utakmica za velikane evropske,a pogotovo derbija,a ovi se izdizu,a vidjecemo gdje ce zavrsiti,kao i ostali iz cz,sve "reprezentativci"

• Haker RS

20. septembar 2021 | 22:24

Naravno,da imamo jaču ekipu. Videlo se kad nemaju sklanjalicu kako.igraju.

• 21. septembar 2021 | 08:02

GP

@Haker RS

Vi nekome o sklanjalici? Hahahaha, a Elvis vas ponovo vadi iz ponora i uzima bod za vas, jer vi sa "toliko boljim timom" to ne mozete. Hahahahaha. Da smo imali naseg trenera vasa bi zvezdana dozivela katadtrofu. Ne bi Elvis mogao svaki natedni da ponisti.

• Dz

20. septembar 2021 | 22:23

Bravo Terzo.Toliko imamo bolji tim da treba da ih bijemo stalno.

20. septembar 2021 | 16:40

Terzic pravio sinu svadbu, a prica o derbiju.

20. septembar 2021 | 16:08

Част изузетцима на коментарима!Али, остали коментари су типа дечијег препуцавања! ( чик, чик ! мој тата је јачи од твогаааааа!)

• Dragan

20. septembar 2021 | 15:53

Pred svaki derbi oni ce nas da razvale i slicno i onda dodje utakmica i pokaze se njihova snaga

• 20. septembar 2021 | 18:01

BOGI K I M

@Dragan

Kakav si strucnjsk za fudbal pokazao si sa OFK Beogradom. Iza takvih izjava krijes licne interese.

• rikimil

20. septembar 2021 | 15:35

Zvezda jeste bolji tim, treba joj i bolji trener.

• Ramaro

20. septembar 2021 | 15:05

Umorila vas Braga. A tek cete videti kako cete tamo proci. Trebalo je i ovde u Beogradu da vas spuste na zemlju. Mnogo sebe precenjujete.

• 20. septembar 2021 | 15:44

Semajlirane_pufne

@Ramaro

Jes?!prosto sve kipi iz tebe koliko si pametan

• Igor Kozar

20. septembar 2021 | 14:43

Hahahaha, koju je utakmicu ovej čovek gledao...

• 20. septembar 2021 | 15:46

SrbskiBek

@Igor Kozar

Gledao je derbi !!! Statistika kaze da je partizan imao ...JEDAN sut u okvir gola !!!! Sta ti nije jasno !???? Jedan sut i jedan gol...

• 20. septembar 2021 | 15:54

SrbskiBek

@Igor Kozar

Posed lopte..1 poluvreme..zvezda 70 %..partizan 30 % Drugo poluvreme . Zvezda 69 % partizan 31 % ...vreme od 46..do 70 minuta.. posed lopte 77 % u korist zvezde !!! Eto druze..to je gledao mr terzic.

• 20. septembar 2021 | 16:24

MILE

@Igor Kozar

Citam komentar ,,srbskog beka''....kada smo pocinjali da igramo fudbal niko nije hteo da bude bek

• 20. septembar 2021 | 16:31

GP

@Igor Kozar

Srpski bek, losa ti statistika! Pa samo je Vujacic imao dva suta glavom u okvir gola. Proveri!

@Igor Kozar

Derbi kozaru, derbi...pogledaj statistiku pa će ti biti jasno koju je gledao...

• 20. septembar 2021 | 18:57

Slobodan

@Igor Kozar

Nije sramota biti neznalica, ali da ne znate da brojite do dva ( 2 ) je tragicno. Prvi sut Patizana u gol Zvezde uputio je Natko za 1:0. Drugi sut uputio je Igor Vujacic, Borjan je odbranio. Posle toga ponisten je gol Partizanu.

@Tejgooo

Da ima bolje sudije i "eksperte" to je sigurno a da ima bolje igrace ne verujem.

• 20. septembar 2021 | 16:21

MILR

@Tejgooo

Tebi do smejanja, a optuznica u fioci...

20. septembar 2021 | 14:22

Rece i ostade živ. Da normalan covek ne poveruje.

• Jhh

20. septembar 2021 | 14:08

Potrčao ovaj da objasni navijačima šta se desilo, a osvojili jedva bod, trčali kao da su ušli u finale lige šampiona. E moj mađijo sirotinja i kašalj ne mogu se sakriti, a kod tebe ni to da si mađija ali na baterije od 1.5 volt.

@Jhh

Haha jedva osvojili bod?!dal si ti decko realan?koliko ste puta pogodili okvir gola?tebi sanse kad gadjate vrapce

• 20. septembar 2021 | 21:22

Zemun1

@Jhh

E moj rodjace, opste je poznato kome je jedini cilj da pobedi Zvezdu, i nista drugo nije vazno. Naprzeni glodari igraju svaki derbi, kao da je pitanje zivota i smrti. I uvek vam je neko drugi kriv. Te hocemo Var, te necemo Var. Slinavi Šamrok hoce da se bije na svakom derbiju. Rezultat je realan. Cinjenica je da Zvezda ima bolji tim, i to je to. Laku noc prijatno.

• Brano

20. septembar 2021 | 14:00

Da Partizan ima pravog spica, koji zna dati go, a ne panj koji ponekad olista, bilo bi sinoc svasta! Nema opravdanja za napadaca koji sa 10 metara od gola salje loptu na balkon susjedne zgrade! Treba pohvaliti i partizanove bonus igrace, koji su odlicni!

• 20. septembar 2021 | 14:26

Alessandro

@Brano

Partizan ima špica koji je dao 13 golova u 15 utakmica za razliku od Zvezde kojoj je prvi špic povredjen i zlostavljan od uprave od starta sezone a ovaj koji je došao kao pojačanje ne može vola da ubode.

• 20. septembar 2021 | 15:08

8491

@Brano

Ima Partizan spica a panj je pored autlinije.

• neko

20. septembar 2021 | 13:57

Ja sam tek sad video da Partizan iz jedinog šuta na gol dao

• 20. septembar 2021 | 14:28

Ivan

@neko

Onda nisi lepo video jer je Partizan ukupno imao 2 suta manje, imao je 2 suta u okvir gola i 8 van okvira

• Unimportant

20. septembar 2021 | 13:49

Koji derbi si ti gledao Terzicu ?

• Momo

20. septembar 2021 | 13:33

CZ bi bila barem 49% jača-bez Terzića!!!

• Ivan

Hahah druze budi srecan sto je 1-1 jer je moglo lagano da bude bar 4 lopti u Borjanovoj mrezi. Istina, i vi ste imali 2 zicera, ali to je to. Prvo poluvreme imali ste igru, drugo poluvreme Partizan je bio bolji.

• 20. septembar 2021 | 14:01

@Ivan

A iz kojih šuteva da date 4 gola...ne lupetaj

• 20. septembar 2021 | 14:30

@vratice se rode

@Ivan

Natho preko gola, Rikardo preko gola, Terzic pored gola, Rikardo kad je bio sebican i nije dobacio Urosevicu, udarac glavom kad je Borjan odbranio pre "faula" Urosevica

• 20. septembar 2021 | 16:45

@Ivan

Bravo Ivane...preko gola, preko gola, preko gola..

• Djole

20. septembar 2021 | 13:32

Jedino sto imate skuplji tim. A da li je bolji. Videce se. Po meni vrede jedino Katai i Ben. Ostalo boranija. A i Partizan nije nesto bolji. Natho i Suma koji je problematican sa ponasanjem. Ovo ostalo prosek

• Andrej

20. septembar 2021 | 13:26

Ja sam okoreli Zvezdaš ali brate nijedni ni drugi nemaju pojma ali Partizan je za klasu bolji. Onda se zamisli Terziću gde je Zvezda. Stanković sad, da se skine i ako ne odigra bolje od većine njih ja se obesim.

• 😷😷😷😷😷

20. septembar 2021 | 13:25

I mi nismo zadovoljni s’tobom pa ko nas pita

• Mile

20. septembar 2021 | 13:09

Imate trojanca Stanojevića i Miljkovića i Jojića.

• Milance

20. septembar 2021 | 13:07

Bili ste bolji i zato ste srecni sa neresenim rezultatom.

• 20. septembar 2021 | 13:32

Arkan

@Milance

Ko kaze da smo srecni, nas je sramota da smo se uobste mucili sa ovakvoj krs ekipi kao sto je partizan. Kao dosta derbija unazad vi dodjete do tog gola nekako i sami nezna te kako, a ovi nasi su po nekoj tenziji ko zna koji put i od cega uobste, partizan be natha je nula aman nula ekipa.