Stigla nam konkurencija na granicu: Pet firmi dalo milione za kopanje litijuma u Laktašima
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Mare
Litijum,baterije raznih vrsta.Nemacka auto industrija kaska za ostalima.Velika je potraznja za litijumom,Tesla odavno pravi automobile na struju bice ih sve vise i vise.Uz odgovarujuce mere Srbija moze da bude jak proizvodjac baterija.
Petar NS
Litijum je kljucan za razvoj zelene energije, a nema ga dovoljno u svetu. Jedini problem je sto zagadjuje okolinu tamo gde se kopa.
Vojs
More marko ne brani rudnike more izdajice srbiju ne kopajte