![Most duga Novi Sad Most duga Novi Sad](https://xdn.tf.rs/2023/03/30/shutterstock1581004033-670x447.jpg)
"Novi Sad se razvija najbrže u ovom delu Evrope": Đurić pozdravio potpisivanje sporazuma u Kini
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić oglasio se na Instagramu, povodom izgradnje novih puteva i pruga, što, kako kaže, dodatno unapređuje poziciju grada.
"Sjajna vest za sve nas! Pored izgradnje tri mosta i brze pruge, Novi Sad će biti povezan i brzom saobraćajnicom sa Zrenjaninom i Beogradom", napisao je Đurić i dodao:
"Izgradnja novog auto-puta, o čemu je upravo potpisan ugovor tokom posete predsednika Srbije Aleksandra Vučića NR Kini, doprineće još bržem razvoju našeg grada, samim tim i stvaranju još boljih uslova za život i rad. Hvala predsedniku Vučiću na svemu što radi za našu budućnost, u koju Novi Sad ide kao grad koji se najbrže razvija u ovom delu Evrope! Živela Srbija", objavio je Đurić na svom Instagram nalogu.
(Telegraf Biznis)
Video: Koliko je bojkot velikih trgovinskih lanaca bio uspešan?!
Telegraf Biznis zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Joksa
Novi Sad je 30 godina stagnirao,po rezonu pojedinaca pretežno autonomaša zbog Begrada jer Beograd po njihovom sve vuče sebi.Ali ipak istina je na drugoj strani što do pre desetak godina nisu imali dobro vođenje grada.Grad dobro napreduje a mogućnosti za razvoj tog prelepog grada su višestruke.
Podelite komentar
harpun
kad ce u Kikindi da se gradi stadion??????obecano a neispunjeno
Podelite komentar