Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
M.K.
Nemacka istražuje i druge alternative. U suštini, nisam protiv iskopavanja litijuma, ali sam za to da se to reguliše na mimimum. Contactless charging kao što je u americi vec postalo normalno po meni je to opasno to treba da se ukloni sa javnih površina.Covek treba da bude glavna vrsta na zemlji ne racunar i AI. Lithium mora da ostane u zemlji inace to ide sve pravac svemir.Svim humanoidim Robotima treba Lithium da bi izgradili strujno kolo.Sami se sastavljaju. Rusija ima najveca nalazista Lithiuma na evropskom kontinentu.
CAVEAT EMPTOR
ko god kopa taj litijum kopa ga u debeloj pustinji daleko daleko od naselja a kod nas hiće u sred sela
struchnyakowsky
šta će da rade sa milionima litara sumporne kiseline koja je neophodna za to rudarenje litijuma