Sad je i ZVANIČNO: Telekom Srbija u potpunosti preuzeo Total TV

D. K.
D. K.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Usluga Total TV (EON Sat) zvanično je prešla u vlasništvo kompanije Telekom Srbija i od danas sve satelitske (DTH) usluge u potpunosti pruža Telekom Srbija.

Proces kupovine Total TV usluge, od Telekoma Srbija, a koja je bila u vlasništvu United Grupe završen je 2. aprila ove godine, saopštio je Telekom.

I od danas Total TV korisnici su u potpunosti prebačeni na platformu Telekoma Srbija, čime je završen proces integracije u sisteme i usluge kompanije Telekom Srbija.

"Od danas korisnici Total TV imaće istu ponudu kanala kao i korisnici satelitske televizije Telekoma Srbija, m:SAT tv. Kao gest dobrodošlice, svim Total TV korisnicima, tokom meseca aprila pružićemo uslugu bez naknade.

Takođe, korisnici koji su ranije koristili EON aplikaciju, od sada mogu da koriste Iris Go aplikaciju", navedeno je u saopštenju.

Za sva dodatna pitanja i podršku, korisnici Total TV-a, mogu se obratiti korisničkoj podršci Telekoma Srbija putem broja 19955.

(Telegraf.rs/Tanjug)

Video: Šarlota Samelin ambasadorka Švedske u Srbiji: "Želimo da do 2045. godine imamo nultu emisiju gasova"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf Biznis zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>