
Neverovatna zarada! 7.000 dinara dnevno za dečju igru: Ovo je nova nada Balkanaca
Jedan korisnik Redita podelio je cene zabave na napuhancima na splitskom Žnjanu, što je izazvalo lavinu komentara. Kako se vidi na fotografiji cenovnika, sat vremena košta 10 evra, šest sati 45 evra, ceo dan 60 evra, dok nedeljna karta iznosi čak 200 evra.
Ove cifre su izazvale podeljena mišljenja među Splićanima. Mnogi su zaključili da je posao s decom postao najisplativiji letnji biznis.
– Ovaj će zaraditi više nego Radisson s privatnom plažom. Deca su najveći biznis! – poručio je jedan komentator.
Drugi su bili manje iznenađeni:
– Standardne cene, možda koji evro više nego po manjim mestima – napisao je neko.
Cenovnik "na mišiće"
Posebnu pažnju privukla je improvizacija na samom cenovniku – cena od 10 evra za sat vremena prepravljena je običnom belom nalepnicom i dopisana markerom. To je odmah pokrenulo kritike.
– Takva seljačina da nije mogao da odštampa novi poster, nego lepio belu nalepnicu i pisao markerom – napisao je jedan korisnik.
Drugi su dodali da im takve stvari ulivaju nepoverenje:
– U restoranu mi je to prvi znak da ne jedem tamo – ako je cena ispravljena rukom, to mi je automatski minus.
Kako prate decu? "Mali Spajdermen – 10:25 do 11:25"
Neki su podelili svoja iskustva rada na ovakvim atrakcijama. Kažu da se vodi precizna evidencija o tome kada je dete ušlo i kada treba da izađe.
– Zapisivao sam: ‘mali Spajdermen gaće – 10:25 do 11:25’, ‘mala rozi kupaći – 10:45 do 11:45’, ‘3 odnesena Poljaka – 12:35 do 13:25’. Sve može da se isprati – napisao je jedan komentator.
Drugi su naveli da deca dobijaju papirnu narukvicu, a zaposleni vizuelno prate koliko su vremena provela na napuhancima.
(Telegraf Biznis/Dnevno)
Video: Beograd oduševio svet organizacijom prvog pripremnog sastanka za EXPO 2027
Telegraf Biznis zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.