
Ležaj od dva metra, tuš i daska za peglanje: Svaka zgoda čeka putnike OVOG voza!
Ruske železnice predstavile su nove vagone SV sa ležajevima dužine dva metra, velikim policama iznad njih za ručni prtljag, tušem, peglom i daskom za peglanje.
Vagon je izložen na međunarodnoj železničkoj izložbi u prostoru 1520 "PRO//Movement.Expo", prenosi RIA Novosti.
Postoji osam kupea sa dva sedišta i horizontalnim rasporedom sedenja. Dužina ležajeva je povećana za 16 centimetara – do 2 metra.

Iznad ležajeva nalaze se prostrane police za odlaganje ručnog prtljaga i sportske opreme.
Postoje pojedinačna LED svetla, utičnice od 220 V i USB portovi za punjenje mobilnih uređaja i multimedijalni ekrani sa mogućnošću izbora sadržaja.
Pored modernih kupatila, svaki vagon je opremljen i tuš kabinom, gde možete koristiti fen za kosu, peglu i dasku za peglanje.
Ove godine, Ruske železnice planiraju da od proizvođača Vagonremmaš nabave 28 takvih vagona.
(Telegraf Biznis/Tanjug)
Video: Ekipa Telegrafa obišla je jednu od glavnih pijaca u Atini
Telegraf Biznis zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.