Zakazana HITNA sednica Vlade: TEŠKA SITUACIJA OKO NIS-a!

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 4

Premijer Srbije Đuro Macut zakazao je za sutra sednicu Vlade, na kojoj će, uz prisustvo predsednika Aleksandra Vučića, jedna od ključnih tema biti i NIS.

Kako potvrđuju za „Blic Biznis“, posebna pažnja biće posvećena očekivanom odgovoru OFAC-a u vezi sa aktuelnom situacijom u NIS-u. Povodom toga, ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović obratiće se članovima Vlade i izneti detalje.

(Telegraf Biznis/BlicBiznis)

Video: Projekat "Prirodnim merama za ekološki Gradac"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf Biznis zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Nikolas

    15. novembar 2025 | 10:46

    VASI ZAPADNI PRIJATELJI I PARTNERI SRBIJI NA EU PUTU ZADAJU UDARAC ZA UNISTENJE ENERGETSKI SEKTOR I PRIVREDU !!! VAS EU FANATIZA UBIJA SRBE !!!

  • prijo

    15. novembar 2025 | 11:02

    hitna sednica spašava situaciju.

  • Слађана Точиловац Шаљић

    15. novembar 2025 | 10:49

    Подршка.

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>