NIS podneo zahtev za izdavanje posebne licence za rad
≫
Čitanje: oko 1 min.
Naftna industrija Srbije zatražila je je od Kancelarije za kontrolu stranih sredstava (Office of Foreign Assets Control - OFAC) Ministarstva finansija Sjedinjenih Američkih Država novi zahtev za izdavanje posebne licence za rad, saznaje RTS.
Postojeća operativna licenca ističe 20. marta.
Podsetimo, NIS do 24. marta ima i licencu za pregovore o izlasku ruskog vlasništva iz kompanije.
Većinski vlasnik "Gaspromnjeft" još u januaru je predao nacrt kupoprodajnog ugovora za prodaju svog udela mađarskom MOL-u.
Čeka se odgovor OFAK-a.
(Telegraf Biznis/RTS)
Video: Akcijom čišćenja obale započeto obeležavanje Međunarodnog dana reke Dunav
Telegraf Biznis zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Trta
Gusto. Nema još puno vremena, a NIS još uvek pripada najvećim delom Rusima.
Podelite komentar