Er Srbija: Letovi Beograd - Tivat 4. i 5. juna biće preusmereni: Ovo je razlog

Đ. Đ.
Đ. Đ.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Nacionalna avio-kompanija Er Srbija objavila je danas da će preusmeriti pojedine letove iz Beograda za Tivat 4. i 5. juna, jer se zbog planirane potpune obustave drumskog saobraćaja u tom crnogorskom gradu tokom održavanja Samita EU-Zapadni Balkan očekuju značajna ograničenja u pristupu Aerodromu Tivat.

U cilju nesmetanog odvijanja saobraćaja, Er Srbija će sledeće letove preusmeriti na Aerodrom Podgorica - 4.jun: JU682/683 i JU684/685 i 5.jun: JU680/681 i JU684/685

Letovi će biti realizovani pod izmenjenim brojevima (sa dodatkom broja 4 ispred postojećeg broja leta), dok će svi putnici biti automatski preusmereni na nove letove.

Za više informacija, putnici se mogu obratiti Kontakt centru Er Srbije na broj 0800111528 iz Srbije, i na +3811131112123 iz inostranstva.

(Telegraf Biznis/Tanjug)

Video: Đedović: Sve strane gube strpljenje u pregovorima o NIS-u, Srbija uradila sve što je do nje

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf Biznis zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Синиша

    3. jun 2026 | 14:34

    Да се укину сви летови за монтенегро

  • Eur: <% exchange.eur %>
  • Usd: <% exchange.usd %>