≫

Hrvatska zaigrala "katanaćo", Sterling našao ključ: Engleska velikom pobedom krenula na "Vembliju"

≫

Fudbaler Mančester sitija sredinom drugog poluvremena probio bedem Hrvata i doneo sva tri boda svojoj ekipi

• Horvat

13. jun 2021 | 18:57

Pozdrav domovini

• 13. jun 2021 | 19:33

Vembli

@Horvat

Nije madjarska igrala. Gospodine horvat, kad madjarska bude igrala onda ide taj pozdrav. Nemoj svoju pravu domovinu zapostavljati.

• grobari vas gledaju

13. jun 2021 | 18:32

a u prostorijama zvezde muk..rupcaga u crnom..saucesce zvezdasi..idea vas poziva na minut sutnje za poraz brace...

• 13. jun 2021 | 21:24

Lazar

@grobari vas gledaju

Tuđman se okreće u grobu 😂😂😂

• Tea

13. jun 2021 | 18:26

Zao mi je da postoje ovakvi neki komentari. Dozvolite ljudima koji nisu rodjeni kad je bio rat da cijene čovjeka kao čovjeka, a ne kao dio nacije. Po meni se to gleda i mjeri, a ne od kud si.

@Tea

west serbia..pored ekavice postoji i ijekavica..hajs to nauci..mjeriti je isto sto i meriti..mjera -mera

13. jun 2021 | 17:32

Jel ima hrvata u hrvatskoj?? Ili su to sve naknadno pridošle nacije.

• Febo

13. jun 2021 | 17:16

Kad igraju nasi neprijatelji,nijedan rezultat nije dobar

• vuk

13. jun 2021 | 17:08

stom igrom srbija gubi mo 4:0 od istih engleza a jedva englezi hrvatima uvalili gol

13. jun 2021 | 16:30

Mi grobari navijamo za lijepu nasu domovinu!

• 13. jun 2021 | 17:24

Nenad

@Igor grobar

Gejlio ne možeš se sakriti! Za koga vam pioniri igraju!

• 13. jun 2021 | 18:23

nibrS

Bolje je ćutati i biti smatran budalom nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju u to...

13. jun 2021 | 15:43

70 % gledalaca u hrvatskoj u ovom trenutku gleda Rolan Garos.

• Sneza

13. jun 2021 | 15:23

Koga briga za Engleze koji klece i Hrvate koji nebklece. Budalastina.

• ma

13. jun 2021 | 15:20

Dva naj veca FASISTICKA tima igraju! Blago svijetu. Razlika u englezima i svaba je u nijansama. A o ustasama da ne govorimo. Toliko o ovom uzasu kakav sport ko jos ovo gleda? IDEMOOOO NOLLEEEE SRBINE!! ❤️🇷🇸🇷🇸🇷🇸

• 13. jun 2021 | 15:24

Bb

@ma

Englezi fašisti a Čerčil se najviše borio za njegovo ukidanje... Ne lupaj gluposti molim te

• 13. jun 2021 | 15:44

534

@ma

Bla go tvo joj uči te lji ci.

• rezim

13. jun 2021 | 14:24

utakmica u kojoj c englezi dati 3 kom a hrvati 1..

• Liger

13. jun 2021 | 14:16

Cuj nesudjenu grupu Srbije... pa Srbija sa ovakvim igracima i igrom bi sluzila za gol razliku u ovoj grupi... necemo mi skoro ni na Svetsko, ni na Evropsko prvenstvo.

• 13. jun 2021 | 14:27

pajdo

@Liger

Pa srbija bi trebala u kvalifikacije slati zvezdu.oni su svjetski rekorderi ..dali su 157 golova u prevenstvu imali 67 penela i primili 4 gola..ko bi to mogao pobijedit u evropi..jedina mana je sto tamo sudije sude posteno..e jbg..znaci nista od rekoredera na euru..i ne rade tel linije u poluvremenu...unaci..pisi propalo

• 13. jun 2021 | 18:19