≫

Jokić u 20. minutu dao prvi poen, pa odigrao strašnu 3/4 za tripl-dabl u šokantnom porazu Denvera

≫

Nagetsi imali dvocifrenu prednost u 3. četvrtini, da bi Boston serijom 20:1 poveo i iz minuta u minut uvećavao prednost

• Mile

12. april 2021 | 02:14

Napisah pre neki dan kako je trener izvlacenjem iz igre onemogucio Nikolu Jokica da u vec dobijenoj utakmici ostvari tripl dabl i dobih negativne komentare,a isto se ponovilo vec na sledecoj utakmici Denvera.Razmisljam da je logicno da svaki individualni rezultat nekog igraca podize rejting i njegovoj ekipi.Jokic je fantastican timski igrac koji ostale igrace cini boljim kada je na terenu i najmanje sto zasluzuje je postovanje njegovog dela,a i ova utakmica je i pokazala sta znace nelogicne odluke trenera.

• Febo

12. april 2021 | 00:37

Ovakvo sudjenje na stetu Jokica se ponavlja iz utakmice u utakmicu,bukvalno su ga tukli cim dobije loptu u reketu

• Chriss23

12. april 2021 | 00:14

Nisam uspeo pratiti ceo mec, ali mi se cini da je gubitak utakmice trenerova krivica.

11. april 2021 | 23:18

Ovaj Melon izgleda nema pojma kao ni Djordjevic.Ovakog igraca kad ga krene drzi ga u igri.To nije trener za sam vrh

@pero

Ako si gledao utakmicu mogao si da vidis da Jokic nije mogao dah da uhvati od umora, morao je na pauzu

• 12. april 2021 | 01:15