Zapanjili su svet vešću da rade kraće, a bolje: Pitali smo zato Majkrosoft kako to izgleda u Srbiji
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Marijana
Ja ponedeljkom radim od 4 ujutro do 14 h,znaci 10 sati.Covek se za to vreme i psihicki I fizicki umori,zamenu za dorucak nekad mi posalju tek u 11 h.Privatnici bi najvise voleli da svi mi spavamo u firmi I radimo zabadava.Verujem da je covek vise produktivan kada manje sati radi I kada nije pod pritiskom sefova sa visom biciklistickom skolom.
Rsny
Srpski san, raditi malo zaradjivati puno... Zato nami i jeste tako kako je. Ne moze Srbin biti malo placen koliko moze malo da radi. Onog dana kad izmenimo svoj mentalitet, i prestanemo da se zamajavamo kratkim radnim vremenom, nego se hvatali u kostac sa poslom i poceli da ga radimo odgovorno, a ne povrsno mozda nam i postane bolje.
Bane
Prvi bih radio efikasnije da je krace radno vreme,mogu malo da se naspavam duze i da imam konacno pvt. Zivot a ne ovako... plus pored 8 h koliko sati provedemo u saobracaju ,to niko ne racuna. Dok odes i dodjes kuci kao da si radio 10h. Katastrofa.