Rekli su da mu je zanimanje "seljačko", a on je nastavio imperiju: Naše opanke nose čak i crnkinje!
Porodica Aleksić ponosno čuva srpsku tradiciju pravljenja opanaka i narodnih nošnji i prenosi je s kolena na koleno
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Lesa
Zao mi je sto je turska deo nase tradicije, posto su opanci odatle
Lea
Ja kao bivsi folklorac znam koliko smo samo potrosili tih opanaka i vrcana...oni koji su igraci znaju sta pricam. Pa samo za nas folklorase da rade... Sem toga, zasto ne. Divan porodicni biznis...
Bojan
Gde se pobliže nalazi ova radnja. Uvek sam želio da imam i da za slavu obučem.