Zvezdin naredni protivnik jedva izvukao živu glavu: Midtjiland morao da se vraća od 0:2 do boda

Danski predstavnik će u četvrtak od 18.45 dočekati Zvezdu u trećem kolu grupne faze Lige Evrope

• vlada

17. oktobar 2021 | 18:51

Zvezda je obicna rezimska farsa,svi u ovoj ligi joj se sklanjaju,cak ni za jednu pobedu se nisu namucili,sve onako u reziji,kao na sablonu🤔

• 17. oktobar 2021 | 21:09

Darkobg

@vlada

Vidim vi se nesto namucili u poslednje vreme. Danas igrači Radnika jedva dočekali kraj utakmice da dobiju premije za sklanjalicu

• marko

17. oktobar 2021 | 17:45

Tako je to u ligama,gde SVI smeju da igraju fudbal najbolje sto mogu,za razliku id ive nase gde jedna zvezda za poluvreme postigne sest golova,a protivnicki igraci da joj se sklanjaju,i to je vase merilo,kao ZVEZDA RUSI SVE PRED SOBOM,a danci vade zivu glavu,da je regularnost ove lige,zvezda bi za svaku pobedu morala dobro da se pomuci🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

• 17. oktobar 2021 | 18:14