Kako vam u kafićima naplate još jedno piće, a da i ne primetite: "Umesto 350, račun mi bio 540 RSD"
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
🤡
Meni nemogu nista uzet jer prvo pogledam cenik pica i hrane, narucim pice i odmah placam, od kopova, moras uvek bit jos veci.Ako pokusaju, trazim vlasnika lokala.
Lopovi su medju nama
Ne idem po kaficima, ali isti slucaj je i u prodavnicama. Ako ne proverim racun na kasi, kad dodjem kuci ustanovim da su mi kucali nesto sto nisam kupila. Skoro su mi kucali coca colu, a ja sam dijabeticar. To je jos i najmanja steta, kucali su mi i teglu ajvara i sta sve ne. Mojoj Majci su u pekari u selu gde je kupila veknu hleba od 40 dinara i dala novcanicu od 2000 dinara vratili kusur od 200 dinara, dakle samo 160 dinara. Kada je insistirala na tome da je dala novcanicu od 2000 hiljade rekli su joj da medju novcanicama koje stoje u nekoj korpici nema nijedne novcanice od 2000 dinara vec samo novcanice od 200 dinara. Majka je uhvatila i podigla korpicu i ispod nje je stajalo njenih 2000 dinara, koje nisu stavili sa ostalim novcem, vec su ih bukvalno sakrili. U prodavnici su joj malu glavicicu kupusa naplatili 540 dinara itd. itd. U selima mnogi ni ne daju racune, kradu na ceni, na meri, na racunanju, na vracanju kusura.. Jednom sam se po cici zimi vracala od kuce u seosku prodavnicu zbog reklamacije, a stanujem daleko, razbolim se i vise dam za lekove. Od tada ne izlazim dok ne proverim racun, ali mnogi stariji ljudi ne proveravaju, zaborave da ponesu naocare, gledaju da sto pre izadju iz guzve, ne uzmu racun, ili im uvale tudji..
Alex
Racun u kaficu nisam video godinama