Izvoz smanjen 30 odsto: Zašto srpsku malinu manje traže?
Uobičajeni udeo otkupne cene je, u odnosu na troškove otkupa, prerade i prodaje, 50 do 60 odsto
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Lucky
Preskupa je ,eto zasto!!!!
Max
Muka mi je vise od ovoga,Stalno kukaju,pogledajte cene u Bg,uzas bez maline se moze ako je preskupa,ocito ne samo za nas nego i za bogatije od nas.Bolje se okrenite pitanju peleti jer ona je za narod bitnija od maline i slicnog.Nitko ne razbija glavu sto je pelet neopravdano 350€ ali brine jer je malina skoro 1000din.Zato pamet u glavu jer zima ce uskoro
FANTOM
Isto se dešava kao sa jabukama. Ubiše voće insekcidima i pesticidima. Ajmo na kvantitet , ko ferma kvalitet. Onomad rekoše 500—600 dinara otkupna cena za malinu kako bi je na domaćem težištu prodavali po ceni od kilogram ipo junetine. Mašala, pa nismo mi ta goveda.