≫
Teško stanje u malinjacima: Radnici nemaju šta da beru, jedino ih cena može spasiti
≫
Prinosi crvenog zlata su vištestruko manji iz više razloga
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Dragiša
Treba li da država doplaćuje na otkupnu cenu da bi malinari bili zadovoljni. Ako vam se ne sviđa cena nemoratr gajiti malinu.
Pero Postar
Nekada ljudi pravili biznis od malina a danas propadaju.Moj komsija preko Solis-a sinu kupio stan u Novom Sadu danas tesko i vajat kraj reke.