Radnici Pošte dobiće pomoć od 20.000 dinara
10
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Jednokratna pomoć trebalo bi da bude isplaćena do 25. novembra
Foto: Filip Plavčić
Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici zaključak o isplati 20.000 dinara pomoći zaposlenima u Pošti Srbije, piše Tanjug.
Jednokratna pomoć trebalo bi da bude isplaćena do 25. novembra.
Teme za vas
Treći Beograd se upravo rađa: Nepregledna žitna polja postaju meganaselje, menja se koncept stanovanja
Vlada Srbije povećala akcize na gorivo za 12,5 odsto – evo koliko će vas sada koštati benzin i dizel
(Telegraf.rs)