Oglasio se Vučić: "Uspeli smo!"
554
48
V. K.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug/Vladimir Šporčić
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram profilu i podelio dobru vest da su sankcije NIS-u odložene za još 30 dana.
- Dobili smo novih 30 dana odlaganja sankcija na NIS. Hvala svim ljudima u Srbiji koji su se borili i hvala američkim partnerima na razumevanju - napisao je Vučić.
Teme za vas
Spas za novčanik u jeku sezone: Četiri destinacije gde je deset dana odmora i dalje dostupno svima
Mračno predviđanje nobelovke: Klimatske promene će doneti milione žrtava, a ključni spas od smrti je - NOVAC
- Sačuvali smo stabilnost, vraćamo Srbiju na puteve uspeha - zaključio je.
(Telegraf Biznis)