Letnja sezona na Jahorini pretenduje da bude najuspešnija do sada
0
0
J. V.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
Za nepunih mesec dana Jahorinu je posetilo više od 15.000 turista što je doprinelo povećanju broja noćenja u hotelskim kapacitetima, a zahvaljujući brojnim atrakcijama i bogatom sadržaju koji je deo letnje ponude.
Za domaće stanovništvo na snazi je popust od 50 odsto na sve sadržaje, a u ponudi su gondola Poljice, Alpin koster, dečiji park, adrenalin park, jahanje, zip lajn, jezero i karting, prenosi RTRS.
Teme za vas
Napušteno već 25 godina, a prava je "zlatna koka": Na prodaju ogromno imanje, san svakog investitora
Balkanac se preselio u EU zemlju koja je bolja od Nemačke: "Plate duplo veće, stanovi duplo jeftiniji"
Benefite od ulaganja u letnje sadržaje osetili su i hotelijeri koji su ranijih godina poslovali negativno tokom leta.
Ambicije Olimpijskog centra i hotelijera vode u smeru izgradnje sportske infrastrukture kako bi se stekli uslovi za razvoj sportskog i medicinskog turizma.
(Telegraf.rs/Tanjug)