U severnom Banatu skupljanje ambalažnog otpada od sredstava za zaštitu bilja
0
0

J. V.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
Radi zaštite životne sredine i bezbednog i neškodljivog odlaganja ambalažnog otpada od sredstava za zaštitu bilja i drugih hemijskih preparata, u utorak, 22. jula, biće organizovana zajednička akcija prikupljanja otpada hemijskih preparata, objavila je Regionalna privredna komora (RPK) Severnobanatskog upravnog okruga.
Akciju zajedno sa ovom komorom organizuje Sekretarijat za zaštitu životne sredine, poljoprivredu i ruralni razvoj Kikinde kao i Poljoprivrednom stručna služba "Kikinda".
Teme za vas
Kristalno čista voda, cene kao iz bajke, i na sat od Beograda: Ljudi ne veruju da ovako nešto postoji kod nas
Hrvatski mediji: Pogledajte šta "izvode" srpski turisti kad dođu na more, ovo uvek rade samo naši
Zainteresovani na sajtu RPK mogu naći precizan raspored prikupljanja otpada u Mokrinu, Iđošu, Kikindi, Nakovu, Banatskom Velikom Selu, Ruskom Selu i Bašaidu.
(Telegraf.rs/Tanjug)