Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Jana
Meni je i dalje 24000 din,kao i vecini. Kad ne budete u taj prosek racunali ministre,politicare itd nego obican narod,videcete da ce ta cifra biti upola manja.
Leo
Na ovaj način se povećavaju doprinosi malih privatnika koji će na kraju postati socijalni slučajevi.
FANTOM
I u svoj svojoj muci sa 25 000 dinara socijale i neplaćenih poreza penzionom i socijalnom fondu stamen kao da sam cementiran kličem " Bolje grob nego rob", ''bemti ovaj život pseći kad nemogah od njega uteću. Privatizacio ''bemte u debelo meso ili tu negde.