≫
Srpski litijum će da se prerađuje tamo i gde je nađen, "na licu mesta"
≫
Infrastruktira koja se gradi za rudnike treba da donese nacionalnom, regionalnom i lokalnom razvoju, istakao je on ukazujući da se dugo vremena rudarstvo smatralo "zrelom" industrijom ali koja je destruktivna.
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Ismail
Bar će do kraja da potruju lokalno stanovništvo. Ono što nisu do kraja sproveli bacajući bombe sa radioaktivnim otpadom dovršiće preradom rude u flotacijama.
Mile
Ne dozvoliti preradu jer ce to biti katastrofa za ceo region zapadne Srbije. Zaboravite na voce i povrce odatle,prica o srpskoj malini i sljivi je gotova. Procitajte na internetu o preradi rude u litijum!!!
kale
Rsskopace Srbiju stranci i kad se namazu love odose a nama osta jalovina. Pogledajte na sta lici Bor !