≫
Zbog straha od otkaza i manje plate, sve ređe idemo na bolovanje. Traži se stroža kontrola
≫
U prvih 9 meseci ove godine na bolovanju je bilo za 4 odsto manje radnika nego prošle godine i 6 odsto manje nego 2017.
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
cole.
nemogu oni mene malo da plate kolko malo mogu da radim. aufidershein.
Eki
Nekada smo se pravili vazni kako smo zdravi isli na bolovanje. Ali u zivotu I ekonomiji nije nista besplatno. Racun dode kad tad.
FANTOM
Da se razumemo, ovo su podatci o zaposlenima u državnom sektoru a ne u privatnom bućkurišu. U kakvoj to državi živimo, podatak da na objavi od lekara koji je radnika uputio na bolovanje stoji dijagnoza svaki poslodavac može proveriti kod nekog drugog neovlaštenog lekara je sraman potez i sumnja i udar na etiku kolege. Bežite omladino od ove vukojebine zvana Srbija i pametnih glava koji vas uče da ste stariji i od ameba i paramecijusa a ponašamo se kao primati majmuni mada u malo promenjenom ,ali sasvim manjim, oblikom.