Zašto je za srpsku privredu važno da suficit ne bude veliki?
Ostvareni suficit u budžetu za 2018. godinu iznosio je 32,2 milijarde dinara, a u 2019. je smanjen skoro za trećinu
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Tripko
A zasto onda lepo drzava sa viskom novca ne bi otvorila neku firmu, lepo pokrene biznis pa je proda pa od uvecanog novca otvori dve firme i tako jos efikasnije pokrene privredu ili je bolje ovako kako kazete, smanjite porez da ostane kvazi gazdama vise pa se moze veca jahta i vise devojaka na njoj
Taxista
Zato ja u nemam ni žute banke u kući. A sutra opet porez, pdv, užina deci, gorivo od 164 din. Pa jeftinije bilo u vreme embarga sve, zato sad narod gladuje i beži iz zemlje.