Namirnica ima dovoljno, ne kupujte zalihe. Otklanjaju se problemi i sa sredstvima za dezinfekciju
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Mihailo
Slažem se sa imenjakom, i svako ko stvara zalihe trbalo bi da ode na posmatranje jer ako dođe crnje od crnog ta ista zaliha će ga, možda koštati života, sam neka se zapita kako. Mislim da bi država što pre trebalo da razmisli o uvođenju bonova pa lepo odredi koliko ti sleduje za mesec dana i mirna Bačka. Inače, sećam se 93će godine. Znao sam ženu na čijem tavanu i u kući, pošto je umrla nađeno 900 sapuna, 900 kućnih papuč, blizu tona soli, plus šećer brašno u enormnim količinama da ne nabrajam, strašno i imalo je takvih koliko hoćeš. Ljudi koji su radili kao i ja, kupovali smo potrebštine kao i do tada i zamislite preživeli smo.
Mihajlo
Garantujem da su vecina tih sto prazne rafove preprodavci tj. vlasnici lokalnih marketa...
Maja
Ne brinemo mi da li ce biti hrane. Nego se bojimo da srecemo ljude.