Privrednici, sve informacije vas čekaju na sajtu PKS: Radnicima je na raspolaganju 105 prevoznika
Privredna komora Srbije (PKS) objavila je kontakte 105 prevoznika iz 69 gradova i opština u Srbiji kojima privrednici mogu da se jave i organizuju vanlinijski prevoz radnika u uslovima vanrednog stanja.
Spisak koji će se redovno ažurirati, možete pronaći ovde.
PKS je formirala kriznu grupu za prevoz i stupila u kontakt sa lokalnim samoupravama i prevoznicima, navodi se na sajtu Komore, iz koje apeluju na prevoznike da u aktuelnoj situaciji ne povećavaju cene prevoza.
"Upućujemo privrednike da u direktnom kontaktu sa prevoznicima na komercijalnoj osnovi ugovore vanlinijski prevoz. Apelujemo na sve prevoznike da u ovim uslovima ne povećavaju cene prevoza, s obzirom na situaciju u kojoj se nalazi cela privreda", piše u obaveštenju.
Video: Brnabić: Od sutra u 20 prekid javnog prevoza do daljnjeg
(Telegraf Biznis)
Video: Koliko je bojkot velikih trgovinskih lanaca bio uspešan?!
Telegraf Biznis zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Vaki
Ja osta bez posla danas zbog previza
Podelite komentar