Svet je poludeo za kamp kućicama, a Srbija ima neprocenjivu šansu: Da li ovo može da pobedi koronu?

Poslednjih godina rastao je trend i tražio se život na točkovima, celodnevni boravak u prirodi, avanturističke ture, smeštaj u kamp-prikolicama, Korona ga je dodatno ubrzala

Komentari

  • Pera

    15. jul 2020 | 01:05

    Koja to mi 42 kampa imamo? Imamo 2 ili 3 i to u raspad stanju orljavi i neuredjeni. Beograd nema kamp za prikolice i kampere, a trebao bi.Samo taj kamp bi morao imati vrh infrastrukturu da bi kamperisti dolazili.Dobri kampovi su u Nemackoj, Austriji, Italiji i Francuskoj i zarada je velika ali su čisti i uredjeni sa priključcima za vodu i struju za svako kamp mesto, sa prodavnicom i restoranom, osvetljenjem, rampom, čuvarom, portirnicom, dobrim kupatilima a neki i bazenima.

  • Pantagruel

    14. jul 2020 | 14:58

    Тотално нерентабилна будалаштина. Сестра ми живи у Италији. Њен свекар има кампер, капацитета 8 путника. Бацио је на њега 60.000 евра, рачунајући да ће њиме путовати са синовима, снајама и унуцима. Углавном путје само са бабом, јер ниједна снаја не сања летовање са свекрвом. Евентуално им некада дају да поведу унуче,али ове године ни то. Преко целе године он плаћа месечни закуп обезбеђеног паркинга за то возило, по 100 евра месечно. То је 1.200 евра годишње. Плус, где су регистрација, гориво, храна, путарине, накнаде за коришћење кампа, резервни деловии поправке. И на крају, мораш сам да чистиш и переш за собом у току годишњег одмора. Практично си роб своје имовине,а не њен господар.

  • Sasa123

    14. jul 2020 | 10:23

    Lepo samo ima jednu manu i malo pristojan kamperi je skup za nas