Mineralno bogatstvo Srbije vredi 200 milijardi dolara: Digitalizovano rudarstvo je naša budućnost
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Раднаскела
Од тих 200 милијарди, 4/5 се налази на Косову, што је и био прави разлог бомбардовања.
Teodora
Nebrinemo jel snamo da cemo videti onu star kao i uvek ot toka 0 a ovi skanjači sve i davati stancima kolko daje nema ništa od toga za obične ljude
Boba
Sa tolikim rudnim bogatstvom naša država može da vrati sve dugove MMF-u ,da građanima oprosti dugovanja prema bankama i da im zauvek kaže ,,zbogom!". Tako je uradio Island. Znači da je primenjivo u praksi. Ima naših privrednika koji bi uz pomoć države uložili sredstva u rudarstvo i energetiku,a ne da to prodajemo strancima, koji dolaze sa svojim prljavim tehnologijama, zagađujući pri tom životnu sredinu.