Kako nam je bilo pre deset godina, a kako danas? Ovo su razlike krize 2008. i 2020.
Kako su se različiti sektori izborili sa kriznim izazovima?
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Праведник
Ма све супер, птичице цвркућу, школовани пале као и раније, овде остало 5% поносних Срба ( потомака Солунаца) остало као и некад, подвије реп, главу у земљу и оно класично: Ћути, може и горе...
zeljko
Razlika je sto sam pre desetak godina mogao nesto da kupim od plate,danas dosta manje.
Vlada
2008 godine sam za litar benzina mogao da kupim 3,1plina, sada 1,65 litara. Reatest za bocu i plinski uredjaj skinut sa 10 na 5 godina. Druge cene (hrana, komunalije) su u haosu, a nama se servira prica o ekonomskom tigru. Prosečna plata nije merilo već ono sta se za nju može kupiti.