Anderhuber: Litijum je strateški najvažniji materijal u energetskoj tranziciji
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Mario
Slažem se da, kako Anderhuber ističe, evropski projekti poput "Jadar" mogu značajno smanjiti zavisnost od stranih izvora i doprineti energetskoj autonomiji.
Laki
Anderhuberove tvrdnje o značaju lokalne dodate vrednosti koju donosi rudarenje su u potpunosti opravdane, jer to doprinosi ekonomskom razvoju lokalnih zajednica.
Komljen
Slažem se sa Anderhuberom da je pravilno upravljanje resursima i primena stroge regulative u zaštiti životne sredine ključno za uspeh svakog rudarskog projekta.