Najveća prevara u Evropi, "prošla" propise EU: Na torbici piše "piše made in Italy", a evo šta je istina
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Laki
U Italiji a cenim jos gde god, ima gomila fabrika obuce, konfekcije, sa kineskim vlasnikom a bukvalno i svi radnici kinezi, i sve je lepo made in ..
Shandor
Kakav crni rajfenslus, samo nasili etiketu Made in Italy koju im poslali kinezi, a kinezi u Italiji i nasili, naravno jer je uvoznik i narucilac Kineska firma u Italiji. Pojas i uz put ! Pokusale Svabe isto to sa kolima(vagenima) da izbegnu carine za vw koji se pravi u Kini, ali naleteli na nekog vrlo pametnog Svabu koji ih je provalio, jer na poledjuni VW znaka pise Made in China ili Made in PRC
Gp
Dok je ovaca biće i džempera.