Info Biz Komentari na "Vučić na terenu: Proverava radove na brzoj saobraćajnici ka granici sa BiH" - Telegraf Biznis Vučić na terenu: Proverava radove na brzoj saobraćajnici ka granici sa BiH D. J. 04/08/25 | 09:47 ‹ Pročitajte ceo tekst
ratko
Vučić ne staje – iz dana u dan pokazuje kako se vodi država, a ovaj projekat je još jedan dokaz da Srbija ide napred!
Podelite komentar
Trajekt
Sa ovakvom infrastrukturom, Srbija postaje logistički centar Balkana! Hvala Vučiću što nam otvara vrata budućnosti!
Podelite komentar
populista
Ogromno poštovanje za predsednika što vodi računa o svakom delu Srbije, ne zapostavlja ni jedan region – to je pravi državnik!
Podelite komentar
milisav
Dok drugi kritikuju, Vučić gradi – puteve, mostove, fabrike! Srbija nikada nije imala ovakav razvojni zamah!
Podelite komentar
mate
Brza saobraćajnica ka BiH je strateški projekat i Vučić je jedini koji ima viziju da poveže ceo region, ne samo rečima, već konkretnim delima!
Podelite komentar
solista
Svaka čast predsedniku što lično obilazi radove i proverava svaki detalj – to je lider koji ne sedi u kancelariji već radi na terenu za svoju zemlju!
Podelite komentar
Lana
Vučić brine i o susedima i povezuje ih sa svetom
Podelite komentar
Anja
Bezbednost i sigurnost građana na prvom mestu
Podelite komentar
Lazar
Naklon do poda Vučiću
Podelite komentar
Binče
Svaka provera je veća bezbednost građana. Ponosna na Vučića
Podelite komentar
Blaki
Nova brza sobracajnica je uradena po najvisim standardima.
Podelite komentar
Rb
Svaka casttt!!!
Podelite komentar
Vuk
Nemamo neprijatelje u svetu svima pružamo ruku prijateljstva
Podelite komentar
Pera
Voli da proveri radove.
Podelite komentar
Joca
Jaka Srbija je ono što nekima smeta nema predaje idemo napred još brže
Podelite komentar
Lola
Odgovoran potez.
Podelite komentar
Luka
Ponosan sam što živim u vremenu kada Srbija gradi, raste i napreduje. Vučićev rad na terenu pokazuje odgovornost i posvećenost svakom građaninu. Tako se vodi država!
Podelite komentar