Čisto MAZANJE OČIJU NARODU,da bi se skrenula pažnja sa poskupljenja struje, vode i goriva! Da bi se još malo ostalo na vlasti! Da bi se skrenula pažnja sa štajkova prosvete!Da bi se lažno pokazalo da navodno SNS vlast nije do sad za 14 godina videla i znala kolika su poskupljenja i da mi u Srbiji imamo više cene svega nego geađani EU! Gde su STANOVI ZA MLADE I NEZAPOSLENE iz maja meseca 2025.? Gde su krediti za te stanove?! Nema ih,samo postoje lažna obećanja! Kao što će i ovo
,, pojeftinjenje " biti!
Poštovani,
Mogu da verujem da ste juče došli na vlast pa da preduzimate ovakve aktivnosti! Vi vladate skoro 14 godina. Znali ste sa kim i šta delite! Znali ste kolika je marža "biznismena" na ledjima onih koji glasaju za Vas! Znali ste da su se ogromno obogatili i ništaniste preduzeli!!!
To ste sve dozvolili da se radi onima koji su vam verno davali glasove!
E sada je zor! Šta i kako dalje pa aj pojeftini sve! I sa pojeftinjenjem smo skuplji od mnogih iz okruženja! No, ova srbska pleća su zvašta izdržala, a daće Bog i mnogo što šta drugo! Ne treba ovako raditi onima koji Vas glasaju, koji za Vas ginu jer veruju na Vašu reč!
I ne štitite nas više! Do skora je krompir mlad bio 60 do 80 dinara! Sada je 100, kažu nakupci jer ste Vi odredili cenu. Molimo Vas..
O delima, nekom drugom prilikom!!!
Realno
Čisto MAZANJE OČIJU NARODU,da bi se skrenula pažnja sa poskupljenja struje, vode i goriva! Da bi se još malo ostalo na vlasti! Da bi se skrenula pažnja sa štajkova prosvete!Da bi se lažno pokazalo da navodno SNS vlast nije do sad za 14 godina videla i znala kolika su poskupljenja i da mi u Srbiji imamo više cene svega nego geađani EU! Gde su STANOVI ZA MLADE I NEZAPOSLENE iz maja meseca 2025.? Gde su krediti za te stanove?! Nema ih,samo postoje lažna obećanja! Kao što će i ovo ,, pojeftinjenje " biti!
Podelite komentar
Desko
Poštovani, Mogu da verujem da ste juče došli na vlast pa da preduzimate ovakve aktivnosti! Vi vladate skoro 14 godina. Znali ste sa kim i šta delite! Znali ste kolika je marža "biznismena" na ledjima onih koji glasaju za Vas! Znali ste da su se ogromno obogatili i ništaniste preduzeli!!! To ste sve dozvolili da se radi onima koji su vam verno davali glasove! E sada je zor! Šta i kako dalje pa aj pojeftini sve! I sa pojeftinjenjem smo skuplji od mnogih iz okruženja! No, ova srbska pleća su zvašta izdržala, a daće Bog i mnogo što šta drugo! Ne treba ovako raditi onima koji Vas glasaju, koji za Vas ginu jer veruju na Vašu reč! I ne štitite nas više! Do skora je krompir mlad bio 60 do 80 dinara! Sada je 100, kažu nakupci jer ste Vi odredili cenu. Molimo Vas.. O delima, nekom drugom prilikom!!!
Podelite komentar
Skorpion
@Desko
Najbolji komentar koji sam procitao unazad vise godina, svaka cast.
Podelite komentar
Goran
@Desko
izbori su kod nas farsa
Podelite komentar
Beli
Parizer, jogurt, 2 jaja za ceo dan jos jeftinije sad. Navali narode
Podelite komentar
Kimi
Šta se čekalo do sada? Prpa?
Podelite komentar
Nada
Srbiji promene nema, snižene cene za hranu, povećane za struju, uvek isto, osim priča! za obožavaoci tvorca ekonomskog tigra
Podelite komentar
Слађана Точиловац Шаљић
Одлично!
Podelite komentar
CICA
Davitelj se za slamku hvata,kasno je
Podelite komentar
Serbian lion
Koliko ima različitih proizvoda u supermarketu ako ih 20000 pojeftini???
Podelite komentar
Skorpion
@Serbian lion
Polako prosetaj do supermarketa prebroj sve artikle pa nam javi, nemoj zuriti imas jos 3-4 dana do prvog.
Podelite komentar
Serbian lion
@Serbian lion
Broj ih ti sa onima što ih pojeftinjuju,što se mene tiče,ceo život ne samo do prvog....
Podelite komentar
PAVLE
XAXAXAXA...
Podelite komentar