Stigle su nove CENE goriva!

D. K.
D. K.  

Komentari

  • Зр

    26. jun 2026 | 14:40

    Где ми живимо? Кога бирате за политичаре? Онк користе службене аутомобиле,хеликоптере а ми плаћајмо најскупље гориво.

  • Grof

    26. jun 2026 | 13:57

    Stvarno smo bruka. Odrase nas na sve strane...

  • Np

    26. jun 2026 | 13:41

    Skuplje nego u francuskoj

  • Jejdjdjd

    26. jun 2026 | 13:24

    U celom svetu padaju cene goriva samo kod nas rastu.

  • Zvele

    26. jun 2026 | 13:21

    Samo kod nas cene skaču kad sirova nafta pada 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Profko

    26. jun 2026 | 13:11

    Cene su se stabilizovale,gorivo je poskupelo uprkos istorijskoj niskoj ceni barela ahha ahah ahha