Info Biz Komentari na "Stigle su nove CENE goriva!" - Telegraf Biznis Stigle su nove CENE goriva! D. K. 26/06/26 | 12:46 ‹ Pročitajte ceo tekst
Зр
Где ми живимо? Кога бирате за политичаре? Онк користе службене аутомобиле,хеликоптере а ми плаћајмо најскупље гориво.
Podelite komentar
Grof
Stvarno smo bruka. Odrase nas na sve strane...
Podelite komentar
Np
Skuplje nego u francuskoj
Podelite komentar
Jejdjdjd
U celom svetu padaju cene goriva samo kod nas rastu.
Podelite komentar
Zvele
Samo kod nas cene skaču kad sirova nafta pada 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Podelite komentar
Profko
Cene su se stabilizovale,gorivo je poskupelo uprkos istorijskoj niskoj ceni barela ahha ahah ahha
Podelite komentar