Austrija traži strane radnike: Evo kako možete u ovoj zemlji legalno da radite dve godine

J. V.
J. V.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Bgd
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Slavko

    17. jul 2026 | 20:08

    Stopa nezaposlenosti Austriji iznosi 6.9 % skoro 400 000 ljudi bez posla Da ,trebaju sluge jeftini građevinci koji rade 250 sati mesečno . 3 000 eura plata od toga stan najmanje 1 200 ,hrana,komunalije i auto najmanje još 1000 ,ostane 800 evra za nepredvođene troškove Jedina razlika je 13. I 14 plata .Odmorske pare i božićni

  • Bgd

    17. jul 2026 | 19:29

    A zasto bi neko visoko obrazovan isao u Austriju?

  • Senad

    17. jul 2026 | 19:25

    Austrija ima radnike 120 000 nezaposlenih Austrija traži jeftiniju radnu snagu