Kako izgleda prosečan srpski gejmer i kako se zapravo postaje mali milioner preko noći?
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Uros
Ne slazem se sa njim da vrhunska oprema nije potrebna kako bi bili uspesan gejmer. Igram Fortnite, i u skorije sam krenuo malo jace kako bih ucestvovao na turnirima i oprobao se sa sansom da udjem na svetsku i domacu scenu esportsa. potreban je kompjuter od 1000-1500 evra. Gejming mis 60-100 evra, Gejming Surround sound 7.1 slusalice 120-250e, Monitor 144hz 250e minimum, i mehanicka tastatura koja je jedina neobavezna za poboljsanje igrackog iskustva 100-150 e. Nazalost lokacija na kojoj zivimo utice na to da nam ove stvari teze budu pod rukom, a i pored toga cene tehnike u srbiji skuplje su solidno u poredjenju sa ostatkom evrope i sveta.
Buduci gejmer
Dakle, i ovo je ipak "teska industrija"