≫
Da li je teže raditi u državnom ili privatnom sektoru? Čuli smo zaista neverovatne odgovore
≫
Nedavno postavljeno pitanje o kliznom radnom vremenu odvelo nas je pred građane Beograda koji imaju vrlo interesantan stav kada je u pitanju pogled na rad u javnom sektoru ili kod privatnika
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Mateja
Teze je raditi u privatnom sektoru zato sto se dosta radi i ocekuju dosta od tebe, a dok u drzavnom sektoru ne odgovaras za svoje greske i imas slobodne dane
Maki
U drzavnom sektoru pola radnog vremena se provede u tracarenju, ispikanju kafa i pocascavanjem, jednom slava, doneo pecenje, torte, kolace. I tako stalno, a ljudi koji cekaju po domovima zdravlja, opstinama, i sl gube vreme, zbog pada sistema ili pms-a gospodjica koje su zaposlene i spremne za neprijatno ponasaje prema svima koje muka natera da dodju i cekaju.
Voja
Najbolje radi sta hoces i koliko hoces