Stari, napušteni objekti na top lokacijama u Beogradu zvrje prazni: Otkrivamo dva rešenja
Osim nezavršenih zgrada koje imaju i višedecenijski staž, postoje i mnoge kuće i placevi u Beogradu koji zauzmaju top lokacije a napuštene su. Iako je reč o privatnoj imovini, činjenica je da njeni vlasnici ne vode računa o istoj. Da li se to može rešiti?
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Miki
A zasto se ne naplacuje porez na imovinu, pa ako ga niko ne placa, onda vremenom drzava prruzme objekat? Nije mi jasno zasto to ne moze?
De Miro
Bezbednost prolaznika i okolnih stanara bi trebala biti na prvome mestu. I nedostatak novca i nereseni imovinski sporovi se daju razumeti ali ne i zanemarvanje bezbednosti. Tu mislim i da takav objekat i prostor ne smeju biti ni bomba po pitanju higjene niti pretnja po zdravlje okoline. Prvo sanirajte i obezbedite takav objekat pa se tuzakajte i nalazite pare i investitore.
Slavisa
Ajde i to otmite ako mozete