≫
Dabrovi se namnožili u Zasavici: Taman što kukuruz sazri, oni ga obore, pa jedu
≫
Dabar je iz Srbije nestao pre jednog veka, a društvo prirodnjaka iz Bavarske poklonilo je 35 dabrova koji su pušteni u Zasavicu
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Macva
Zato Simic i Papic samo pare vide!
dora
Doneli smo zakon o zastiti zivotinja,e sada je na red i zakon o zastiti ljudi od tih istih zivotinja,jer lako je nekome u Briselu da izda naredjenje o tome kako su dabrovi jadni,a kada bi njemu pojeo dva klipa kukuruza razmatralo bi se o ljudskim pravima i nanetoj steti.
Drekavac
Dabar je zasticen i svu stetu koju napravi drzava nadoknadi, u cemu je problem.