Ne stoji cena maline od 100 dinara; "nama zec još u šumi, a mi već ražanj zamastili debelo"
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Čiča
Kasno. 30% malina već povađeno. Država je uspela da upropasti jedini srpski brend.
Mile
Branje maline je pocelo u macvi 10. juna.
Greg
Država ne može da utiče na cenu maline direktno i to jeste tačno ... ali bi recimo mogla da utiče na zabranu UVOZA MALINE IZ BOSNE što bi direktno uticalo na porast cene. A mogla bi i direktno da vrši kontrolu izvoza prema deklaraciji i spreči malverzacije prilikom izvoza a opet to bi direktno uticalo na cenu. Može al neće, a što bi kada državni službenici svakako primaju platu radili ne radili a pride ako ne rade neko se i bogati, a seljaka i njihove glasove kupe za šaku mekinja.